Łagiewniki i Kalwaria Zebrzydowska

W sobotę 26 stycznia 2013, organizowana była pielgrzymka do Łagiewnik oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. Głównym celem naszej wyprawy, były Jasełka organizowane przez kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego oo. Bernardynów.

W wyjeździe brała udział młodzież z naszej parafii. Pierwszeństwo mieli aktorzy występujący w naszych parafialnych Jasełkach. Wyjazd rozpoczął się jednak od odwiedzenia Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. Również wstąpiliśmy do kaplicy w której trwa Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Później pojechaliśmy do Kalwarii - na Jasełka. Przedstawienie przygotowali Klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego oo. Bernardynów wraz z tamtejszą młodzieżą.
Jasełka były super! Bardzo pięknie przygotowane, wystrój sceny, rekwizyty i świetni aktorzy - nasi mają się od kogo uczyć.
Wszystkim zapadło w głowie powitanie osiołka - IJO ;-)
W przyszłym roku oczywiście też pojedziemy - naprawdę warto!
 

Zdjęcia niestety tylko z Łagiewnik

Galeria