Róże Różańcowe

Róże Różańcowe w naszej parafii:

Data przy nazwie Róży oznacza ostatnią aktualizację listy. Zmiany i nieścisłości proszę zgłąszać do uzupełnienia.

VI Róża Ojców z Potoków 10.12.2017

 

1.     Kantor Józef

2.     Bartusiak Marek

3.     Kantor Jan

4.     Kasprzyk Jan

5.     Klimontowski Adam

6.     Martuszewski Józef

7.     Mokrzycki Leopold

8.     Obrzut Jerzy

9.     Piechnik Andrzej

10.   Pres Stanisław

11.   Skoczeń Piotr

12.   Szczerba Tadeusz

13.   Węgrzynowski Jan

14.   Węgrzynowski Józef

15.   Wojtaczka Jan

16.   Wojtaczka Łukasz

17.   Koczanowicz Aleksander

18.   Duran Kazimierz

19.   Kantor Stanisław

20.  Kantor Michał

 

 

VI Róża Ojców z Potoków 30.10.2017

 

1.     Kantor Józef

2.     Bartusiak Marek

3.     Kantor Jan

4.     Kasprzyk Jan

5.     Kasprzyk Stanisław

6.     Klimontowski Adam

7.     Krasiński Andrzej

8.     Martuszewski Józef

9.     Mokrzycki Leopold

10.Obrzut Jerzy

11.Piechnik Andrzej

12.Piechnik Roman

13.Pres Stanisław

14.Skoczeń Piotr

15.Szczerba Tadeusz

16.Węgrzynowski Jan

17.Węgrzynowski Józef

18.Węgrzynowski Władysław

19.Wojtaczka Jan

 

 

 

 

 

 

 

IX Róża Ojców ze Świegocina 30.10.2017

 

1.     Kasprzyk Alojzy

2.     Nowak Jan

3.     Uszko Andrzej

4.     Kożuch Stanisław

5.     Kożuch Czesław

6.     Korzym Krzysztof

7.     Kantor Marian

8.     Kantor Zbigniew

9.     Bajerski Witold

10.Wierzbanowski Józef

11.Kantor Remigiusz

12.Nikiel Kazimierz

13.Krok Jan

14.Krok Piotr

15.Chronowski Marian

16.Górka Adam

17.Halaś Kazimierz

18.Martuszewski Rafał

19.Kantor Jan

20.Kostecki Stanisław

 

 

 

 

 

X Róża Ojców ze Świegocina i Łysej Góry 30.10.2017

1.     Mokrzycki Zdzisław - Zelator

2.     Pękała Stefan

3.     Olchawski Józef

4.     Michalik Julian

5.     Nowak Stanisław

6.     Widlak Wiesław

7.     Golonka Zbigniew

8.     Turek Władysław

9.     Pękała Stanisław  s. 200

10.Kantor Stanisław

11.Mikulski Stanisław

12.Pękała Marian

13.Pękała Jan

14.Pękała Stanisław s. 158

15.Kasprzyk Tomasz

16.Nowak Tomasz

17.Bajerski Jerzy

18.Pękała Łukasz

19.Golonka Gariusz

20.Kasprzyk Adam

                                   

 

 

 

 

 

I Róża Matek z Potoków 30.10.2017

 

1.     Obrzut Joanna - Zelatorka

2.     Baczyńska Jadwiga

3.     Bartusiak Ewa

4.     Klimek Teresa

5.     Klimontowska Zofia

6.     Kantor Maria

7.     Kantor Janina

8.     Kasprzyk Beata

9.     Kasprzyk Krystyna

10.Krasińska Lucyna

11.Uszko Danuta

12.Stawiarska Barbara

13.Szambelan Lucyna

14.Śpiewak Danuta

15.Pawlik Beata

16.Tajak Zofia

17.Pawlik Beata

18.Węgrzynowska Elżbieta

19.Węgrzynowska Lidia

20.Mazurkiewicz Grażyna

 

 

 

 

 

 

I Róża Matek z Niecwi 30.10.2017

 

1.     Kasprzyk Iwona - Zelatorka

2.     Śmiertka Stefania

3.     Jasińska Zofia

4.     Zwijacz Eugenia

5.     Skawińska Teresa

6.     Mróz Jadwiga

7.     Chyc Marta

8.     Chyc Anna

9.     Chyc Dorota

10.Toczek Halina

11.Olchawa Anna

12.Podobińska Maria

13.Szeliga Kazimiera

14.Szeliga Olga

15.Frączek Anna

16.Kracoń Zofia

17.Potoniec Lucyna

18.Sojka Małgorzata

19.Szeliga Bernadeta

20.Mróz Magdalena

 

 

 

 

 

 

II Róża Matek z Podniecwi 30.10.2017

 

1.     Bajerska Wanda - Zelatorka

2.     Bajerska Stanisława

3.     Bajerska Agnieszka

4.     Bajerska Ewa

5.     Gryzło Maria

6.     Gryzło Halina

7.     Kawka Danuta

8.     Kawka Bernadetta

9.     Kawka Helena

10.  Kojs Renata

11. Kois Aniela

12. Matusik Elżbieta

13. Szambelan Małgorzata

14.  Szambelan Danuta

15.   Szambelan Jolanta

16.  Szambelan Maria

17. Świerad Barbara

18.  Gaborek Adolfina

19. Szeliga Joanna

20. Głąb Zofia

   

 

 

 

 

 

 

I Róża Matek z Łyczanej 30.10.2017

 

1.     Zofia Nika  - Zelatorka

2.     Katarzyna Musiał

3.     Franciszka Kachel

4.     Maria Orzechowska

5.     Józefa Kubisz

6.     Zofia Cebula

7.     Grażyna Pociecha

8.     Zofia Kożuch

9.     Maria Olchawa

10.Janina Migacz

11.Antonina Pawlus

12.Małgorzata Gargas

13.Świerad Alicja

14.Maria Zając

15.Jolanta Koralik

16.Barbara Bodziony

17.Małgorzata Oracz

18.Beata Górowska

19.Małgorzata Kachel

20.Alicja Nowak

 

 

 

 

 

 

III Róża Matek z Teluszowej 30.10.2017

 

1.     Olchawska Franciszka - Zelatorka

2.     Wesołowicz Anna

3.     Szołdra Walentyna

4.     Bersińska Jadwiga

5.     Migacz Maria

6.     Żelazko Irena

7.     Pękała Zofia

8.     Pękała Eugenia

9.     Kostecka Maria

10.Marszał Urszula

11.Zieleń Małgorzata

12.Orzechowska Anna

13.Orzechowska Maria

14.Matusik Teresa

15.Głąb Alicja

16.Nędza Maria

17.Kostecka Bożena

18.Marszał Lena

19.Olchawska Bożena

20.Miczek Justyna

21.Głąb Renata

 

 

 

 

 

II Róża Matek z Przylaska 30.10.2017

 

1.     Żuchowicz Magdalena – Zelatorka

2.     Włodarz Agata

3.     Majewska Franciszka

4.     Kantor Grażyna

5.     Wiśniewska Anna

6.     Wiśniewska Teresa

7.     Kubisz Irena

8.     Kubisz Aneta

9.     Migacz Bożena

10.Migacz Józefa

11.Tokarz Halina

12.Michalik Alina

13.Zielińska Adela

14.Zielińska Krystyna

15.Włodarz Bożena

16.Włodarz Halina

17.Gołąb Krystyna

18.Głąb Irena

19.Zięcina Antonina

20.Kantor Agnieszka

 

 

 

 

 

 

IV Róża Matek z Porąb 30.10.2017

 

1.     Bersińska Agnieszka - Zelatorka

2.     Bersińska Renata

3.     Górka Maria

4.     Górka Aneta

5.     Górka Barbara

6.     Kasprzyk Stanisława

7.     Kasprzyk Małgorzata

8.     Michalik Maria

9.     Michalik Elżbieta

10.Michalik Marta

11.Pancerz Antonina

12.Pancerz Barbara

13.Pękała Kazimiera

14.Sowa Maria

15.Turek Helena

16.Turska Janina

17.Turska Łucja

18.Łaś Antonina

19.Wojtas Teresa

20.Zięba Alicja

 

 

 

 

 

 

VI Róża Matek ze Świegocina 30.10.2017

 

1.     Kożuch Agata - Zelatorka

2.     Wierzbanowska Janina

3.     Wierzbanowska Bernadetta

4.     Danek Ewa

5.     Bajerska Małgorzata

6.     Kantor Kazimiera

7.     Kantor Małgorzata

8.     Kantor Elżbieta

9.     Nowak Izabela

10.Kantor Helena

11.Chronowska Janina

12.Nikiel Beata

13.Kostecka Cecylia

14.Kantor Władysława

15.Szlaga Krystyna

16.Wielgus Barbara

17.Kantor Grażyna

18.Kantor Beata

19.Michalik Janina

20.Łukasik Agnieszka

 

 

 

 

 

 

VII Róża Matek Korzena, Potoki, Pogwizdów 30.10.2017

 

1.     Mokrzycka Elżbieta

2.     Kasprzyk Krystyna

3.     Skoczeń Aneta

4.     Mróz Halina

5.     Kantor Anna

6.     Kantor Zofia

7.     Gad Maria

8.     Turska Helena

9.     Turska Halina

10.Gad Zofia

11.Kuzera Stanisława

12.Szwarc Bożena

13.Olszyńska Gabriela

14.Sus Joanna

15.Turek Maria

16.Turek Magdalena

17.Turek Halina

18.Zięcina ???

 

 

 

 

 

 

 

VIII Róża Matek z Korzennej 30.10.2017

 

19.Stawiarska Leokadia

20.Zięcina Julia

21.Jamrozowicz Maria

22.Śpiewak Irena

23.Śpiewak Barbara

24.Ligęza Maria

25.Kulig Władysława

26.Pres Bożena

27.Dźwigniewska Elżbieta

28.Wandas Wiesława

29.Zięba Janina

30.Jawor Anna

31.Gomulak Agnieszka

32.Bednarska Karolina

33.Stawiarska Monika

34.Stawiarska Elżbieta

35.Stawiarska Kazimiera

36.Semla Elżbieta

37.Zając Zofia

 

 

 

 

 

 

 

X Róża Matek z Korzennej 30.10.2017

 

1.     Baran Bernadetta - Zelatorka

2.     Kantor Anna

3.     Kantor Stanisława

4.     Bieniek Halina

5.     Szczerba Wiesława

6.     Szczecina Maria

7.     Kasprzyk Seweryna

8.     Kasprzyk Marta

9.     Wolak Maria

10.Barnach Antonina

11.Piechnik Kazimiera

12.Martuszewska Daniela

13.Koczanowicz Łucja

14.Bajorek Anna

15.Jasińska Bernadetta

16.Tabaszewska Michalina

17.Tabaszewska Maria

18.Kempa Zofia

19.Turek Maria

20.Mokrzycka Anna

 

 

 

XII Róża Matek z Łyczanej 01.12.2017

 

1.     Janusz Urszula - Zelatorka

2.     Hełmecka Aneta

3.     Janusz Roman

4.     Janusz Ryszarda

5.     Janusz Teresa

6.     Jasińska Anna

7.     Kocik Maria

8.     Kubisz Stanisława

9.     Kaliszewicz Jadwiga

10.   Łukasik Irena

11.   Matusik Czesława

12.   Matusik Maria

13.   Świerad Leokadia

14.   Miłkowska Teresa

15.   Turska Anna

16.   Turska Małgorzata

17.   Turska Zofia

18.   Waligóra Elżbieta

19.   Węgrzynowska Genowefa

20.   Zięba Wiktoria

   

 

 

 

XIII Róża Matek z Podtrzycierza 30.10.2017

 

1.     Kapała Irena - Zelatorka

2.     Górka Krzysztofa

3.     Górka Elżbieta

4.     Rams Krzysztofa

5.     Matusik Jolanta

6.     Grabek Julia

7.     Pawlik Maria

8.     Gargas Kazimiera

9.     Gargula Bożena

10.Wielgus Julia

11.Kapała Bożena

12.Miczołek Joanna

13.Śliwa Renata

14.Adamczuk Józefa

15.Zieleń Barbara

16.Gąsior Grażyna

17.Maliszewska Jadwiga

18.Olchawska Małgorzata

19.Gładzka Barbara

20. Mokrzycka Renata

 

 

 

 

 

 

 

XIV Róża Matek z Łysej Góry 30.10.2017

 

1.     Pękała Celina - Zelatorka

2.     Mokrzycka Bronisława

3.     Mikulska Marzena

4.     Gawrońska Zofia

5.     Klimek Maria

6.     Kasprzyk Anna

7.     Pękała Renata

8.     Pękała Zofia

9.     Pękała Bernadetta

10.Olchawska Anastazja

11.Klimek Renata

12.Nowak Julia

13.Golonka Czesława

14.Wójcik Dorota

15.Widlak Zofia

16.Bocheńska Maria

17.Olchawska Beata

18.Widlak Jolanta

19.Kantor Danuta

20.Matuszewska Barbara

 

 

 

 

 

 

XIV Róża Matek z Jasionek 30.10.2017

 

1.     Kasprzyk Zofia – Zelatorka

2.     Górka Franciszka

3.     Michalik Anna

4.     Michalik Władysława

5.     Hojnor Maria

6.     Majewska Ewelina

7.     Maciaszek Ewa

8.     Łaś Zofia

9.     Łaś Anna

10.Łaś Małgorzata

11.Oleksyk Beata

12.Kogut Bernadetta

13.Oleksyk Krystyna

14.Bernacka Henryka

15.Kubisz Wiesława

16.Mucha Teresa

17.Kubisz Irena

18.Stawiarska Antonina

19.Stawiarska Genowefa

20.Orzechowska Wanda

21.Oleksyk Łucja

 

 

 

 

XVIII Róża Matek z Łyczanej 30.10.2017

 

1.     Szołdra Emilia - Zelatorka

2.     Szołdra Maria

3.     Bajerska Wiesława

4.     Wojciechowska Danuta

5.     Ciwińska Katarzyna

6.     Gręblowska Anna

7.     Kwit Joanna

8.     Gwiżdż Zofia

9.     Gwiżdż Bożena

10.Tabaszewska Estera

11.Zając Anna

12.Zając Barbara

13.Gawrońska Maria

14.Ruchała Bożena

15.Furtak Genowefa

16.Furtak Bożena

17.Kempa Agata

18.Kempa Maria

 

 

 

 

 

 

 

 

XXII Róża Matek z Korzennej   30.10.2017

 

1.     Wójcik Agata - Zelatorka

2.     Wojtarowicz Halina

3.     Kasprzyk Zofia

4.     Michalik Genowefa

5.     Michalik Maria

6.     Żarowska Maria

7.     Kantor Anna

8.     Kuzera Józefa

9.     Filip Zofia

10.Wandas Helena

11.Zarańska Elżbieta

12.Klimontowska Maria

13.Zieleń Irena

14.Mróz Agata

15.Borońska Kazimiera

16.Biskup Wioletta

17.Jawor Krystyna

18.Turek Danuta

19.Janusz Zofia

20.Jasińska Małgorzata

 

 

 

 

 

 

XXI Róża Matek z Potoków 10.12.2017

 

1.     Duran Krystyna

2.     Fyda Anna

3.     Fyda Dorota

4.     Kantor Maria

5.     Kantor Marzena

6.     Kantor Zofia

7.     Kasprzyk Helena

8.     Kasprzyk Julia

9.     Kasprzyk Maria

10.   Koczanowicz Elżbieta

11.   Koczanowicz Maria

12.   Migacz Bernadetta

13.   Oratowska Stanisława

14.   Piechnik Dorota

15.   Piechnik Zofia

16.   Szczerba Krystyna

17.   Wojtaczka Anna

18.   Wojtaczka Helena

19.   Wojtaczka Jadwiga

20.   Wojtaczka Maria

 

 

 

 

 

 

XXIII Róża Matek z Łyczanej 30.10.2017

 

1.     Hojnor Regina - Zelatorka

2.     Hojnor Urszula

3.     Forczek  Maria

4.     Forczek Zofia

5.     Forczek Lidia

6.     Kubisz Agata

7.     Brudzińska Elżbieta

8.     Miłkowska Helena

9.     Miłkowska Marta

10.Miłkowska Aneta

11.Brudzińska Marzena

12.Janusz Janina

13.Oleksyk Anna

14.Bednarska Ewa

15.Matusik Julia

16.Głąb Lucyna

17.Konar Maria

18.Ziobrowska Alicja

19.Gargas Agnieszka

20.Gargas Iwona

 

 

 

 

 

 

 

Dziecięca Róża Różańcowa 30.10.2017

 

1.     Jolanta Obrzut

2.     Łukasz Bajerski

3.     Kacper Łukasik

4.     Sebastian Łukasik

5.     Dominika Szczerba

6.     Mateusz Forczek

7.     Katarzyna Gawlik

8.     Maja Chramęga

9.     Aleksandra Leśniak

10.Marcelina Kasprzyk

11.Małgorzata Mikulska

12.Justyna Wisniewska

13.Wiktoria Hojnor

14.Klaudia Bersińska

15.Paweł Zięcina

16.Oliwia Grygiel

17.Milena Stawiarska

18.Jakub Mokrzycki

19.Oliwia Jawor

20.Natalia Wiśniewska

21.Kamil Wiśniewski