Jasełka

Grupa młodzieżowa zaangażowała się w Jasełka. Było to pierwsze od kilku lat takie przedsięwzięcie w naszej parafii. Pod czujnym okiem ks Zbigniewa, przez kilka długich tygodni, przygotowywała dokładnie występ. Jasełka wystawiane były w naszym kościele parafialnym. Zainteresowanie jasełkami było ogromne! O czym świadczył zapełniony po brzegi kościół.

Jasełka przygotowywane były już od początku listopada. Wszystko było dopięte na ostatni guzik: stroje, rekwizyty i oczywiście aktorzy. Cały występ był podzielony na 4 akty. W kościele wystawiane jasełka były 4 razy - za każdym razem było bardzo dużo zainteresowanych naszym występem. Również braliśmy udział w gminnym przeglądzie kolędniczym, na którym występowaliśmy gościnnie.
Podczas Jasełek zebraliśmy pieniądze które zostały przeznaczone na cele związane z działalnością Młodzieżowej Grupy Apostolskiej.

Galeria.