Wigilia Grupowa

W niedzielę 23 grudnia 2012r. na salce pod kościołem zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe dla młodzieży z Naszej Parafii. Wspólne przebywanie, kolędowanie, oraz życzenia jeszcze bardziej umocniły wspólnotę naszej grupy. Na wigilię przybyła liczna grupa młodzieży. Po wspólnej modlitwie wraz z księżmi ks. Zbigniewem i ks. Mariuszem, połamaliśmy się opłatkiem, składając sobie szczere i piękne życzenia. Niektóre życzenia zapadną nam głęboko w serca.

Swoją obecnością zaszczycił nas również nasz kolega kleryk Rafał.

Następnie przystąpiliśmy do symbolicznej wieczerzy. Na stole były krokiety i oczywiście barszczyk. Nie zabrakło również słodkości przygotowanych przez nasze dziewczyny.

Spotkanie przebiegło w miłej rodzinnej atmosferze, przy wspólnym kolędowaniu, rozmawianiu i oczywiście jedzeniu ;-)

Galeria zdjęć uboga, ale niestety aparat odmówił dalszej współpracy ;-)

Galeria zdjęć!