Pomoc dla Ukrainy

Mar 11 2022

Ks. Stanisław Kantor - nasz rodak, jest zaangażowany w pomoc dla uchodźców i prosił o pomoc dla ludzi na Ukrainie. Jeśli ktoś mógłby ofiarować takie rzeczy jak ręczniki, pościel, żywność, środki czystości, to są bardzo potrzebne.

Z najbliższym transportem wyjeżdża jutro - 13.03.2022. Dary złożone w sobotę pojadą w niedzielę, ale gdyby ktoś mógł ofiarować coś z tych rzeczy  w najbliższym czasie to zawiezie je następnym transportem.

Ponieważ można ofiarować pieniądze na zakup leków, lub innych rzeczy tam potrzebnych przed kościołem jutro na ten cel zbieramy ofiary. Te dary zbieramy do następnej niedzieli.

Dary składamy na plebanii.