1. Małe Grupy Domowe - New Pastoral

2. Odnowienie kościoła Parafialnego

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

KONCERT KOLĘD 2018

Gru 21 2018

30 - 12 - 2018   godzina 17:00

Zapraszamy na wspaniały koncert kolęd 

zorganizowany przez Wójta Gminy Korzenna - Pana Leszka Skowrona w kościele parafialnym w wykonaniu niezwykle utalentowanych sióstr Szafrańskich: Izabeli, Laury i Gabrieli pochodzących z Lipnicy Wielkiej.

W repertuarze znajdą się piękne, polskie klasyczne jak również góralskie oraz zagraniczne kolędy i pastorałki. Usłyszymy między innymi: "Oj Maluśki, Maluśki", "Mizerną Cichą", "Gdy śliczna Panna", Jezus Malusieńki" oraz "Silent night", "Mary did you know", "A la nanita nana" i wiele innych.

Jesienią 2014r. siostry Szafrańskie, tworząc zespół El Saffron, zostały finalistkami VI edycji programu muzycznego"Must be the music".

Izabela, aktualnie jest uczestniczką programu The Voice of Poland.


Izabela Szafrańska - śpiew
Laura Szafrańska - śpiew, altówka
Gabriela Szafrańska- Bończak - śpiew, skrzypce
Przemysław Zalewski - fortepian

Przemysław Zalewski
Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie estradowe oraz studyjne. Współpracował przy produkcji takich programów i projektów jak: Voice of Poland, Mini Szansa, Warszawskie Warsztaty Gospel oraz zespołami i wokalistami: m.in. Halinką Mlynkovą,Sound n Grace, Agnieszką Włodarczyk, Moniką Urlik i innymi.