Dekanalne kolędowanie młodych

Sty 27 2018

26 stycznia w parafii w Wilczyskach odbyło się Dekanalne Spotkanie Młodzieży. O godzinie 19:00 młodzi uczestniczyli we Mszy świętej, której przewodniczył i Słowo Boże powiedział ks. Jakub Misiak, dekanalny duszpasterz w dekanacie Radłowskim. Młodzież wypełniła piękny drewniany kościół i po Mszy wspólnie kolędowała. Zaprezentowały się zespoły z naszego dekanatu - Korzenna, Jasienna, Lipnica Wielka, Wojnarowa, Wilczyska, Bobowa, Siedliska i Jankowa. Z wydarzenia prowadzona była transmisja na żywo na facebookowych stronach Młodzieżowej Grupy Apostolskiej w Korzennej i Młodzież Dekanat Bobowa.

 

Zapraszamy do galerii z wydarzenia.

 

Zachęcamy także do wyjazdu młodzież zaangażowaną przy MGA Korzenna oraz lektorów na Dekanalne "Ostatki z Panem" w Jankowej, jako kolejną okazję do uwielbienia Boga wedle powiedzenia, że trzeba być "i do tańca i do Różańca" :)