1. Małe Grupy Domowe - New Pastoral

2. Odnowienie kościoła Parafialnego

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

Dekanalne kolędowanie młodych

Sty 27 2018

26 stycznia w parafii w Wilczyskach odbyło się Dekanalne Spotkanie Młodzieży. O godzinie 19:00 młodzi uczestniczyli we Mszy świętej, której przewodniczył i Słowo Boże powiedział ks. Jakub Misiak, dekanalny duszpasterz w dekanacie Radłowskim. Młodzież wypełniła piękny drewniany kościół i po Mszy wspólnie kolędowała. Zaprezentowały się zespoły z naszego dekanatu - Korzenna, Jasienna, Lipnica Wielka, Wojnarowa, Wilczyska, Bobowa, Siedliska i Jankowa. Z wydarzenia prowadzona była transmisja na żywo na facebookowych stronach Młodzieżowej Grupy Apostolskiej w Korzennej i Młodzież Dekanat Bobowa.

 

Zapraszamy do galerii z wydarzenia.

 

Zachęcamy także do wyjazdu młodzież zaangażowaną przy MGA Korzenna oraz lektorów na Dekanalne "Ostatki z Panem" w Jankowej, jako kolejną okazję do uwielbienia Boga wedle powiedzenia, że trzeba być "i do tańca i do Różańca" :)