Na przełomie roku

Sty 12 2018

Grudzień 2017 i styczeń 2018 obfitowały w naszej parafii w bardzo wiele wydarzeń. Zachęcamy, aby jeszcze raz sobie je przypomnieć.

Niech ten rok 2018, będzie dla naszej parafii czasem Bożego błogosławieństwa.

Dekanalne zawody w siatkówke, o puchar Księdza Dziekana. Młodzieżowa drużyna z naszej parafii grała dzielnie, ale na sukcesy przyjdzie nam jeszcze poczekać. Za to nasza młodzież dostała miano najlepszych kibiców turnieju, który miał miejsce w Siedliskach.

Kliknij, aby wejść do galerii zdjęć z wydarzeń

Naszą parafię odiwedził również święty Mikołaj, Widocznie było w niej wiele grzecznych ludzi ;)

Za nami dwa miesiące prób jasełek i spotkań MGA

Młodzież zaangażowała się także w akcję "Kilo" Szkolnego Koła Caritas

Młodzieżowa Grupa Apostolska spotkała się na wspólnej wigilii, aby czas świąt Bożego Narodzenia przeżyć jak najbardziej wspólnotowo.

Młodzież dała z siebie wszystko, aby kościół był udekorowany jak najładniej. Piękny kościół to efekt wielu godzin ciężkiej pracy.

Pasterka

Czas świąt to także czas wspierania misji. Szczególną rolę odgrywają w tym czasie kolędnicy misyjni.

W uroczystość Trzech Króli modliliśmy się za wszystkich, którzy wsparli misje.

6 i 7 stycznia Młodzieżowa Grupa Apostolska oraz parafialny zespół młodzieżowy ZaKorzenieni w Panu przedstawili Jasełka, które zgromadziły tłumy widzów. Serdecznie dziękujemy!

Mamy nadzieję, że rozpoczęty już nowy 2018 rok będzie również pełen wielu wyjątkowych chwil w naszej parafii.

Z Bogiem!