1. Małe Grupy Domowe - New Pastoral

2. Odnowienie kościoła Parafialnego

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

Na przełomie roku

Sty 12 2018

Grudzień 2017 i styczeń 2018 obfitowały w naszej parafii w bardzo wiele wydarzeń. Zachęcamy, aby jeszcze raz sobie je przypomnieć.

Niech ten rok 2018, będzie dla naszej parafii czasem Bożego błogosławieństwa.

Dekanalne zawody w siatkówke, o puchar Księdza Dziekana. Młodzieżowa drużyna z naszej parafii grała dzielnie, ale na sukcesy przyjdzie nam jeszcze poczekać. Za to nasza młodzież dostała miano najlepszych kibiców turnieju, który miał miejsce w Siedliskach.

Kliknij, aby wejść do galerii zdjęć z wydarzeń

Naszą parafię odiwedził również święty Mikołaj, Widocznie było w niej wiele grzecznych ludzi ;)

Za nami dwa miesiące prób jasełek i spotkań MGA

Młodzież zaangażowała się także w akcję "Kilo" Szkolnego Koła Caritas

Młodzieżowa Grupa Apostolska spotkała się na wspólnej wigilii, aby czas świąt Bożego Narodzenia przeżyć jak najbardziej wspólnotowo.

Młodzież dała z siebie wszystko, aby kościół był udekorowany jak najładniej. Piękny kościół to efekt wielu godzin ciężkiej pracy.

Pasterka

Czas świąt to także czas wspierania misji. Szczególną rolę odgrywają w tym czasie kolędnicy misyjni.

W uroczystość Trzech Króli modliliśmy się za wszystkich, którzy wsparli misje.

6 i 7 stycznia Młodzieżowa Grupa Apostolska oraz parafialny zespół młodzieżowy ZaKorzenieni w Panu przedstawili Jasełka, które zgromadziły tłumy widzów. Serdecznie dziękujemy!

Mamy nadzieję, że rozpoczęty już nowy 2018 rok będzie również pełen wielu wyjątkowych chwil w naszej parafii.

Z Bogiem!