1. 40 Godzinne Nabożeństwo - Adoracja Najświętszego Sakramentu

2. Msze Św. z ok. pogrzebu

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

Dzielenie się Bogiem

Lis 26 2017

Kolejny raz młodzież zaangażowana w MGA wcieliła się w role animatorów, pomagających swoim młodszym kolegom i koleżankom, w przygotowaniach do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Blisko sto osób z klas 2 gimnazjum i 7 szkoły podstawowej, podzielonych na sześć grup, prowadzonych przez łącznie 17 animatorów, dzieliło się wspólnie rozważanym Słowem Bożym i doświadczeniem Pana Boga w swoim zyciu. W tym czasie rodzice mieli swoje oddzielne spotkanie w kościele, gdzie zagłębiali sie w tajniki medytacji chrześcijańskiej. Chwała Panu!

Zapraszamy do galerii.