Moc Modlitwy w Korzennej

Lis 25 2017

W Korzennej odbyło się dekanalne spotkanie młodzieży pt. "Moc modlitwy". Poprowadził je ks. Łukasz Plata. Przesiąknięte były one wieloma świadectwami działania Boga w życiu wielu ludzi. Można powiedzieć, że czuło się Ducha Świętego obecnego pośród nas.

W to wydarzenie zaangażowała się Młodzieżowa Grupa Apostolska z Korzennej oraz parafialny młodzieżowy zespół muzyczny "ZaKorzenieni w Panu". Została zaprezentowany klip promujący MGA Korzenna, a na zakończenie odbyło się uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Zapraszamy do galerii zdjęć z dekanalnego spotkaina młodzieży w zakładce "Galeria" lub poprzez kliknięcie zdjęcia poniżej.

Filmik promujący MGA Korzenna:

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony MGA na facebooku:

www.facebook.com/mgakorzenna