Odpust parafialny i Złoty Jubileusz ks. abp. Juliusza Janusza

Lip 18 2017

Tegoroczny odpust parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej, który przeżywaliśmy 16 lipca, połączony był z bardzo wyjątkowym wydarzeniem - Złotym Jubileuszem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Juliusza Janusza.

Przy tej okazji wygłoszone zostało okolicznościowe kazanie, parafianie złożyli życzenia Księdzu Arcybiskupowi, a na zakończenie uroczystości można było zobaczyć film z prymicji sprzed pięćdziesięciu lat. W tym dniu także wiele osób przyjęło szkaplerz karmelitański, wchodząc na drogę wyjątkowej przyjaźni z Patronką naszej parafii.