Nabożeństwa fatimskie

Cze 27 2017

Do tradycji naszej parafii doszło kolejne nabożeństwo maryjne. W setną rocznicę objawień fatimskich w naszej parafii rozpoczęły sie bardzo popularne na całym świecie, tzw. nabożeństwa fatimskie. Modlitwa różańcowa, figura Matki Bożej Fatimskiej i sprzyjająca modlitwie wieczorna pora, tak wyglądać będą wieczory, każdego 13-go dnia miesiąca, między majem a październikiem, na które serdecznie zapraszamy.

Klikając zdjęcie możesz wejść do galerii zdjęć z nabożeństwa fatimskiego z czerwca.

Przed nabożeństwami młodzież z Grupy Apostolskiej rozprowadza lampiony fatimskie, które są przez młodzież przygotowane i mają niepowtarzalny wygląd.

Dziękujemy za liczne zdjęcia naszym fotografom z MGA: Dominice Kubisz i Pawłowi Oleksyk.

Nad zapewnieniem bezpieczeństwa czuwa także nasza lokalna OSP Korzenna, za co szczerze dziękujemy!