Rusz w drogę z Jezusem

Mar 12 2017

Za nami już dwie młodzieżowe drogi krzyżowe. Pierwsza miała miejsce 3 marca, w Tygodniu Modlitw o Trzeźwość Narodu, stąd była zatytułowana: "Modlitwa alkoholika", druga zaś podejmowała tematykę trudności wieku dorastania, stąd tytuł "Moja Pasja". Poniżej klikając zdjęcia można oglądnąć relację z tych nabożeństw w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy w kolejne piątki, zawsze o godz. 20:00.

3 III 2017

10 III 2017

Zapraszamy też do fotorelacji z młodzieżowej Mszy Świętej z 2 niedzieli miesiąca.

Dziękujemy naszym młodzieżowym fotografom za to, że nieustannie czuwają i są gotowi, żeby uwiecznić tak wiele cennych chwil:

Kindze Nikiel

Dominice Kubisz