Na szczęście, na zdrowie, na ten nowy rok...

Sty 17 2017

14 i 15 styczna, w naszej parafii, Młodzież z Grupy Apostolskiej zaprezentowała bożonarodzeniowe jasełka. Dzieci mogły zobaczyć w nich pastuszków zmierzających do Betlejem, Trzech Królów niosących dary Dzieciątku Jezus, a także woła i osiołka w tradycyjnej szopce, której tradycję budowania zapoczątkował św. Franciszek. Widząc wielkie uśmiechy na buziach, możemy być pewni, że tegoroczne jasełka zostały przez nie odebrane z wielkim entuzjazmem.

Wielkie Bóg zapłać za pomoc w jasełkach pragniemy wyrazić wobec Pana Michała Marszała za udostępnienie oświetlenia, Panu Krzysztofowi Ogorzałkowi, za wypożyczenie sceny Gminnego Centrum Kultury, Agnieszce Turek za wykonanie scenografii,Kindze Nikiel za fotografowane w czasie przedstawienia oraz Dawidowi Widlakowi za przygotowanie i obsługę nagłośnienia.

Szczególne podziękowania należą się naszym aktorom, którymi byli:

Paweł Oleksyk, Krystian Szczerba, Dominika Kubisz, Natalia Nikiel, Ania Martuszewska, Norbert Szczerba, Iga Pietrucha,  Aneta Turek, Kamil Pękała, Kamil Koralik, Alicja Turek, Gabriela Halaś, Patrycja Oleksyk, Przemek Kantor, Julia Mikulska, Łukasz Bajerski, Kuba Golonka, Magda Martuszewska, Daniel Marek Kasprzyk i Jakub Martuszewski.

Bóg zapłać!