1. Sprawozdanie z życia parafii za 2022

2. Msze Św. z ok. pogrzebu

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

Akcja "Przygarnij krówkę"

Kwi 18 2016

W Niedzielę Dobrego Pasterza miała miejsce akcja, mająca na celu zmniejszyć koszty udziału młodzieży chcącej wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.

Można było wspomóc młodych składając dobrowolne ofiary do puszek. Parafianie przy tej okazji otrzymywali podziękowanie w postaci kieszonkowego egzemplarza Pisma Świętego lub torebki cukierków „krówek” z cytatami świętych.

W akcję zaangażowała się młodzież, która zapakowała słodycze w specjalne torebki i naklejki z logiem ŚDM i podziękowaniem dla mieszkańców Korzennej. Rozprowadzane były też kieszonkowe Pisma Święte, które podkreślały mijający Tydzień Biblijny.

Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców parafii i Pisma Święte jak i krówki rozeszły się w bardzo szybkim tempie.