58 duchowych adopcji

Mar 22 2016

W miniony piątek miała miejsce ostatnia w tym Wielkim Poście droga krzyżowa prowadzona przez młodzież. Poświęcona była ona dzieciom nienarodzonym, których życie jest zagrożone w łonie matki przez aborcję. W czasie nabożeństwa było wiele wzruszających chwil, pojawiły się łzy, ale co najważniejsze, duchowo adoptowanych zostało 58 dzieci. To 58 uratowanych od aborcji dzieci, za których 58 osób zobowiązało sie codziennie odmawiać dziesiątek rózańca oraz specjalną modlitwę. osoby te wzięły ze soba ulotki z codzienną modlitwą oraz tzw. "Jasie" - małe figurki dziecka w 10 tygodniu od poczęcia w skali 1:1. Brawo dla tych osób za wspaniałe świadectwo i odwagę w podjęciu tego wielkiego modlitewnego wyzwania!

Zapraszamy do oglądnięcia galerii z tego nabożeństwa (wystarczy kliknąc zdjęcie poniżej):

Zapraszamy także do naszej strony na Facebooku, gdzie można na bieżąco śledzić, co dzieje się wśród młodzieży w naszej parafii. Można także oglądnąć i posłuchać nagrań z wszystkich dróg krzyżowych. Zamieszczamy do nich linki poniżej:

Droga krzyzowa o trzeźwości

Droga krzyżowa ŚDM

Droga krzyżowa o uczynkach miłosierdzia

Droga krzyżowa Mój Chrystus połamany

Droga krzyżowa o chorej Agnieszce

Droga krzyżowa o duchowej adopcji

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za współorganizację tych nabożeństw młodzieży, która w różny sposób zaangażowała się w drogi krzyżowe, a szczególnie, tym, którzy czytali rozważania, parafialnemu młodzieżowemu Zespołowi Muzycznemu za piękny śpiew i grę na instrumentach, które bardzo ubogaciły naszą modlitwę, a szczególnie dziękujemy Księdzu Dziekanowi i wszystkim uczestnikom dróg krzyżowych, którzy wytrwale modlili się w każdy piątek od 20:00.

Bóg zapłać!

Poniżej zamieszczamy linki do stron poświęconych "Duchowej adopcji dziecka poczętego", na których można znaleść więcej informacji na temat obrony życia.

Duchowa adopcja

Duchowa adopcja - częste pytania