Droga miłosierdzia

Lut 28 2016

27 lutego młodzież naszej parafii poprowadziła drogę krzyżową, która w swoich rozważaniach skupiała uwagę modlących się wiernych na Miłosierdziu Bożym. Każda ze stacji dotyczyła różnych uczynków miłosiernych względem ciała i duszy. Była to odpowiedź na wezwanie papieża Franciszka, który ogłąszając rok jubileuszowy, pragnął, aby ludzie wpatrywali się w Boże Miłosierdzie i starali się żyć uczynkami miłosierdzia na codzień. Wyjątkowość tego nabożeństwa podkreślała obecność relikwii św. siostry Faustyny oraz bł. ks. Michała Sopoćki, wielkich apostołów Bożego Miłosierdzia. Wychodząc z kościoła każdy mógł wylosować sobie kartkę z jednym, konkretnym uczynkiem miłoiserdzia, nad którym mógł pracować w najbliższym czasie.

Zapraszamy do oglądnięcia naszej galerii.