1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Wielkim Tygodniu

2. Msze Św. z ok. pogrzebu

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

Droga miłosierdzia

Lut 28 2016

27 lutego młodzież naszej parafii poprowadziła drogę krzyżową, która w swoich rozważaniach skupiała uwagę modlących się wiernych na Miłosierdziu Bożym. Każda ze stacji dotyczyła różnych uczynków miłosiernych względem ciała i duszy. Była to odpowiedź na wezwanie papieża Franciszka, który ogłąszając rok jubileuszowy, pragnął, aby ludzie wpatrywali się w Boże Miłosierdzie i starali się żyć uczynkami miłosierdzia na codzień. Wyjątkowość tego nabożeństwa podkreślała obecność relikwii św. siostry Faustyny oraz bł. ks. Michała Sopoćki, wielkich apostołów Bożego Miłosierdzia. Wychodząc z kościoła każdy mógł wylosować sobie kartkę z jednym, konkretnym uczynkiem miłoiserdzia, nad którym mógł pracować w najbliższym czasie.

Zapraszamy do oglądnięcia naszej galerii.