1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Wielkim Tygodniu

2. Msze Św. z ok. pogrzebu

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

"Dziel się miłością"

Lut 20 2016

W drugi piątek Wielkiego Postu odbyła się młodzieżowa droga krzyżowa poświęcona Światowym Dniom Młodzieży. Prowadziła ją młodzież naszej parafii, która czytała rozważania, a także nasz parafialny młodzieżowy zespół muzyczny, który ubogacał nabożeństwo śpiewem i grą. Odegrano także pantomimę pt. "Dziel się miłością", która zachęcić miała do tego, aby pamiętać, że miłość wzrasta wtedy, kiedy się nią dzielimy z innymi.

 

(Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć galerię)

 

Uczestnicy drogi krzyżowej ofiarowali ją w intencji młodych ludzi z naszej parafii, którzy będą brać czynny udział w tym ważnym wydarzeniu, jakim będą ŚDM w Krakowie, w intencji tych, którzy przypielgrzymują do Korzennej i zamieszkają w naszych domach oraz w intencij rodzin, którzy otworzą drzwi swoich domów dla naszych Gości.