Przyjmij młodzież na ŚDM

Lut 07 2016

CZEGO POTRZEBUJEMY?

Możliwości zakwaterowania uczestników ŚDM, młodych z różnych zakątków świata.

W JAKIM TERMINIE?

W dniach od 20 do 25 lipca 2016. Wtedy to odbędą się tzw. „Dni w diecezjach” przed głównymi wydarzeniami w Krakowie.

O CO PROSIMY?

Nie chcemy wiele. Każdy pielgrzym będzie miał śpiwór i karimatę. Jeżeli nie ma możliwości noclegu na łóżku, to wystarczy kawałek podłogi. Prosimy o przygotowanie śniadań i w miarę możliwości odwiezienie pielgrzymów na umówione miejsce spotkania.

Deklaracje są do zabrania w zakrystii. Więcej informacji u księży. Dla rodzin, które bedą chętne przyjąć pielgrzymującą młodzież w niedługim czasie zorganizujemy spotkanie, podczas którego wyjasnimy wszystkie kwestie organizacyjne i wątpliwości.