Jasełka Młodzieżowej Grupy Apostolskiej

Sty 27 2016

Jak co roku nasza młodzież przygotowała przedstawienie jasełkowe. W tym roku akcja skupiała się przede wszystkim na czasie przygotowań pewnej rodziny do Świąt Bożego Narodzenia.

Jak to w takich sytuacjach bywa, kiedy czas nagli, a pracy dużo, w sercach ludzi rozgrywa się bój dobra ze złem. Na szczęście w naszej jasełkowej rodzinie, pośród wielu perypetii, wygrało dobro, a bohaterowie dobrze przygotowali swoje serca, na narodzenie Zbawiciela świata.

Ta historia przypomina każdemu z nas, aby przygotowania do kolejnych Świąt nie przysłoniły zewnętrzne sprawy, ale by sprawy duchowe zawsze były w naszym życiu na pierwszym miejscu.

Wielkie podziękowania pragnę złożyć wszystkim osobom, które wystąpiły w jasełkach, a także tym, które przyczyniły się do tego, że przedstawienie mogło być na odpowiednim poziomie.

W jasełkach wystąpili:

Justyna Świerad

Makijaż i zdjęcia: Kinga Nikiel

Obsługa techniczna:Dawid Widlak

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z jasełek, umieszczonych w naszej galerii (kliknij zdjęcie u góry artykułu).

Bóg zapłać!

Ks. Sebastian