1. Małe Grupy Domowe - New Pastoral

2. Odnowienie kościoła Parafialnego

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub umieszczone są na podstawie prawa.

Kolęda 2018/19

Gru 22 2018

Wizyta duszpasterska - porządek kolędy 2018/19

PORZĄDEK KOLĘDY 2018/19

Orientacyjna kolejność wszystkich domów w naszej parafii - TUTAJ

 

Czwartek 27.12.2018   - Kolęda od 8:00

 

1.     Łyczana strona północna

2.     Podniecew cz. I /od Łatków do Szambelanów/

3.     Podniecew cz. II /od Świeradów do Bulandów/

 

Piątek 28.12.2018   - Kolęda od 8:00

 

1.     Teluszowa  

2.     Poręby Jasionki  

3.     Wodomistrzówka cz. I /od Chronowskiej Krystyny do Wojtarowiczów/

 

Sobota 29.12.2018   - Kolęda od 8:00

 

1.     Łyczana Podtrzycierz cz. I /od Szwargów w stronę Korzennej do Zięcinów/

2.     Korzenna strona zachodnia cz. I /od Januszów do Jaworów/        

3.     Łyczana Podtrzycierz cz. II /od Górowskich do Kempów /

 

Niedziela 30.12.2018   - Kolęda od 13:00

 

1.     Wodomistrzówka cz. II / od Dźwigniewskich do Januszów/

2.     Świegocin cz. I /od Wierzbanowskich do Chronowskich/

 

 

Poniedziałek 31.12.2018   - Kolęda od 8:00

 

1.     Podtrzycierz cz. I  /od Skoczniów do Górków/

2.     Podtrzycierz cz. II /od Mokrzyckich  do Gumulaków/

 

Środa 2.01.2019   - Kolęda od 14:00

 

1.  Pogwizdów cz. I /od Gubernatów do Semlów/

2.  Pogwizdów cz. II / od Gutowskich do Klimontowskich /

3.  Pogwizdów cz. III /od Kantorów do Martuszewskich/

 

Czwartek 3.01.2019   - Kolęda od 14:00

 

1.     Korzenna strona wschodnia

2.     Przylasek

3.     Łysa Góra  /od Tajaków do Klimków/

 

Piątek 4.01.2019   - Kolęda od 14:00

 

1.     Łyczana Granice cz. I /od Zająców do Lachów/

2.     Łyczana Granice cz. II /od Turskich do Januszów/

3.     Korzenna Osiedle

 

Sobota 5.01.2019   - Kolęda od 8:00

 

1.  Niecew Góra  

2.  Potoki cz. I /od Kasprzyków do Kusiaków/

3.  Potoki cz. II /od Mrozów, domy k. drogi do Pachów/

 

Poniedziałek 7.01.2019  - Kolęda od 14:00

 

1.     Świegocin cz. II /od Bajerskich do Jaworów/              

2.     Łyczana strona południowa  

3.     Podtrzycierz cz. III /od Michalików do Turskich/

 

Wtorek 8.01.2019  - Kolęda od 14:00

 

1.     Korzenna Zachodnia cz. II / od Zająców do Klimków/

2.     Domy nad Plebanią /od Mazurkiewiczów do Bieńków /

 

Orientacyjna kolejność wszystkich domów w naszej parafii - TUTAJ