Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

Sie 04 2016

Minął czas ŚDM. Chcielibyśmy podziękować Wszystkim zaangażowanym osobom w to wielkie dzieło. Dziękujemy Rodzinom, które przyjęły pielgrzymów z Francji w Tygodniu Misyjnym, Wolontariuszom Parafialnym za wszelkiego rodzaju podejmowane przez nich prace, młodzieży, która wyjechała do Krakowa oraz wszystkim, którzy wsparli finansowo i na różne inne sposoby nasza parafię w tym czasie.

Poniżej prezentujemy fotorelację z poszczególnych wydażeń ŚDM zarówno w naszej parafii, dekanacie, jak i oczywiście wydarzeniach centralnych w Krakowie.

21 lipca.

Przygotowywania na przyjazd pielgrzymnów z Francji na Tydzień Misyjny w naszej parafii.

23 lipca.

Diecezjalne spotkanie w Starym Sączu

24 lipca.

Festyn "Trzy kolory - wiara, nadzieja, miłość"

Adoracja relikwii św. Jana Pawła II i św. Faustyny w Jasiennej oraz ognisko i zabawa w Biesnej

25 lipca.

Pożegnanie z młodzieżą z Francji i wyjazd do Krakowa.

25- 31 lipca.

Pobyt młodzieży z Korzennej i Dekanatu Bobowa w Krakowie.

Przedstawiciele naszej parafii dbali także o to, aby ludzie w Małopolsce wiedzieli, jak wielkie rzeczy dokonywały się  w Korzennej i Krakowie :)

Klikając zdjęcia zostaniesz przeniesiony do galerii z powyższych wydarzeń.

Bóg zapłać naszym wolontariuszom:

Paulina Bajerska - animator dekanalny

Paulina Widlak, Aneta Turek - animatorzy parafialni

Kinga Nikiel, Dominika Kubisz, Paweł Oleksyk - fotografowie

Anna Klimontowska, Karolina Kantor, Krystian Szczerba, Rafał Górka, Marta Ząber, Dawid Widlak, Alicja Turek, Anna Martuszewska, Natalia Nikiel, Kamil Pękała, Kinga Michalik, Przemysław Kantor, Edyta Abram, Maria Klimontowska.

Serdeczne podziękowania naszym ofiarodawcom indywidualnym i naszym sponsorom!

Bóg zapłać za dobre serca!